Plan lekcji
Piątek, 19 kwietnia 2024. Do pierwszej lekcji pozostało . Do końca . lekcji pozostało . Do . lekcji pozostało . Lekcje się już skończyły.
Marcin Buczkowski
Nr | Godz. | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|---|
0 |
7:25–
|
|||||
1 |
8:15–
|
|||||
2 |
9:10–
|
|||||
3 |
10:05–
|
|||||
4 |
11:05–
|
|||||
5 |
12:00–
|
|||||
6 |
12:55–
|
|||||
7 |
13:50–
|
|||||
8 |
14:40–
|
|||||
9 |
15:30–
|
|||||
10 |
16:15–
|
Wybierz plan lekcji
Zastępstwa
19 kwietnia (Piątek) –
Elżbieta Bąkowska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
3
10:05–10:50
Jadwiga Ludwina
3C Cała klasa
42
5
12:00–12:45
Katarzyna Wójcik
1D Cała klasa
42
6
12:55–13:40
Anna Pasikowska
1D Cała klasa
42
7
13:50–14:35
odwołane
1D Cała klasa
42
19 kwietnia (Piątek) –
Lucyna Dydyńska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
3
10:05–10:50
Beata Laszkiewicz
2C 2. Grupa
11a
4
11:05–11:50
Beata Laszkiewicz
2C 1. Grupa
11a
19 kwietnia (Piątek) –
Katarzyna Jezierska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
1
8:15–9:00
odwołane
2E Dziewczęta
SG2
4
11:05–11:50
Anna Pasikowska
1A Cała klasa
5
5
12:00–12:45
Marcin Buczkowski
1A Chłopcy
SG2
7
13:50–14:35
odwołane
3D Dziewczęta
SG2
19 kwietnia (Piątek) –
Adam Kaczyński
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
3
10:05–10:50
Magdalena Krzysiak-Rajchemba
2E Cała klasa
5
5
12:00–12:45
Beata Koszowska
3E Cała klasa
5
19 kwietnia (Piątek) –
Agnieszka Kazun
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
1
8:15–9:00
odwołane
2C Cała klasa
24
2
9:10–9:55
Beata Koszowska
3C Cała klasa
24
3
10:05–10:50
Dariusz Romanowski
4A Cała klasa
24
4
11:05–11:50
Włodzimierz Mizia
2D Cała klasa
24
5
12:00–12:45
Włodzimierz Mizia
2D Cała klasa
24
19 kwietnia (Piątek) –
Jolanta Popińska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
1
8:15–9:00
odwołane
1C Cała klasa
7
2
9:10–9:55
Aleksandra Rymarczuk-Świńczyk
2E Cała klasa
37
3
10:05–10:50
Grażyna Romaniuk
1A Cała klasa
AWA
4
11:05–11:50
Magdalena Krzysiak-Rajchemba
4A Cała klasa
11c
5
12:00–12:45
Tomasz Cygal
3A Cała klasa
11c
7
13:50–14:35
odwołane
1E Cała klasa
41
8
14:40–15:25
odwołane
1E Cała klasa
41
19 kwietnia (Piątek) –
Maciej Radecki
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
1
8:15–9:00
odwołane
3E 2. Grupa
29
7
13:50–14:35
odwołane
3E 1. Grupa
29
19 kwietnia (Piątek) –
Tomasz Sienkiewicz
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
0
7:25–8:10
odwołane
2E 2. Grupa
30
1
8:15–9:00
odwołane
3E 1. Grupa
30
2
9:10–9:55
Jacek Hojka
3D Cała klasa
30
3
10:05–10:50
Hanna Łopuszańska
3B Cała klasa
30
4
11:05–11:50
Maciej Kubicki
2E Cała klasa
30
5
12:00–12:45
Aneta Buraczewska
1E Cała klasa
30
7
13:50–14:35
odwołane
3E 2. Grupa
30
19 kwietnia (Piątek) –
Wioletta Turowska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
1
8:15–9:00
odwołane
2A Cała klasa
25
3
10:05–10:50
Edyta Waszak-Dobrowolska
3A Cała klasa
11c
4
11:05–11:50
Agata Łęcka
3E Cała klasa
38
7
13:50–14:35
odwołane
2D Cała klasa
4
Rozkłady dzwonków
Pokaż lekcje o danej porze
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
3 | 10:05–10:50 | Jadwiga Ludwina | 3C Cała klasa | 42 |
5 | 12:00–12:45 | Katarzyna Wójcik | 1D Cała klasa | 42 |
6 | 12:55–13:40 | Anna Pasikowska | 1D Cała klasa | 42 |
7 | 13:50–14:35 | odwołane | 1D Cała klasa | 42 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
3 | 10:05–10:50 | Beata Laszkiewicz | 2C 2. Grupa | 11a |
4 | 11:05–11:50 | Beata Laszkiewicz | 2C 1. Grupa | 11a |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
1 | 8:15–9:00 | odwołane | 2E Dziewczęta | SG2 |
4 | 11:05–11:50 | Anna Pasikowska | 1A Cała klasa | 5 |
5 | 12:00–12:45 | Marcin Buczkowski | 1A Chłopcy | SG2 |
7 | 13:50–14:35 | odwołane | 3D Dziewczęta | SG2 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
3 | 10:05–10:50 | Magdalena Krzysiak-Rajchemba | 2E Cała klasa | 5 |
5 | 12:00–12:45 | Beata Koszowska | 3E Cała klasa | 5 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
1 | 8:15–9:00 | odwołane | 2C Cała klasa | 24 |
2 | 9:10–9:55 | Beata Koszowska | 3C Cała klasa | 24 |
3 | 10:05–10:50 | Dariusz Romanowski | 4A Cała klasa | 24 |
4 | 11:05–11:50 | Włodzimierz Mizia | 2D Cała klasa | 24 |
5 | 12:00–12:45 | Włodzimierz Mizia | 2D Cała klasa | 24 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
1 | 8:15–9:00 | odwołane | 1C Cała klasa | 7 |
2 | 9:10–9:55 | Aleksandra Rymarczuk-Świńczyk | 2E Cała klasa | 37 |
3 | 10:05–10:50 | Grażyna Romaniuk | 1A Cała klasa | AWA |
4 | 11:05–11:50 | Magdalena Krzysiak-Rajchemba | 4A Cała klasa | 11c |
5 | 12:00–12:45 | Tomasz Cygal | 3A Cała klasa | 11c |
7 | 13:50–14:35 | odwołane | 1E Cała klasa | 41 |
8 | 14:40–15:25 | odwołane | 1E Cała klasa | 41 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
1 | 8:15–9:00 | odwołane | 3E 2. Grupa | 29 |
7 | 13:50–14:35 | odwołane | 3E 1. Grupa | 29 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
0 | 7:25–8:10 | odwołane | 2E 2. Grupa | 30 |
1 | 8:15–9:00 | odwołane | 3E 1. Grupa | 30 |
2 | 9:10–9:55 | Jacek Hojka | 3D Cała klasa | 30 |
3 | 10:05–10:50 | Hanna Łopuszańska | 3B Cała klasa | 30 |
4 | 11:05–11:50 | Maciej Kubicki | 2E Cała klasa | 30 |
5 | 12:00–12:45 | Aneta Buraczewska | 1E Cała klasa | 30 |
7 | 13:50–14:35 | odwołane | 3E 2. Grupa | 30 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
1 | 8:15–9:00 | odwołane | 2A Cała klasa | 25 |
3 | 10:05–10:50 | Edyta Waszak-Dobrowolska | 3A Cała klasa | 11c |
4 | 11:05–11:50 | Agata Łęcka | 3E Cała klasa | 38 |
7 | 13:50–14:35 | odwołane | 2D Cała klasa | 4 |