Plan lekcji
Czwartek, 28 marca 2024. Do pierwszej lekcji pozostało . Do końca . lekcji pozostało . Do . lekcji pozostało . Lekcje się już skończyły.
Anna Pasikowska
Nr | Godz. | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|---|
0 |
7:25–
|
|||||
1 |
8:15–
|
|||||
2 |
9:10–
|
|||||
3 |
10:05–
|
|||||
4 |
11:05–
|
|||||
5 |
12:00–
|
|||||
6 |
12:55–
|
|||||
7 |
13:50–
|
|||||
8 |
14:40–
|
|||||
9 |
15:30–
|
|||||
10 |
16:15–
|
Wybierz plan lekcji
Zastępstwa
3 kwietnia (Środa) –
Małgorzata Dudzińska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
0
7:25–8:10
odwołane
D2/MD
45
1
8:15–9:00
odwołane
D2/MD
45
2
9:10–9:55
Jacek Hojka
B2/MD
45
3
10:05–10:50
Katarzyna Jezierska
B2/MD
45
4
11:05–11:50
Maciej Kubicki
1B 1. Grupa
45
5
12:00–12:45
Agata Łęcka
1B 1. Grupa
45
3 kwietnia (Środa) –
Katarzyna Pasińska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
1
8:15–9:00
odwołane
2D 1. Grupa
26
3
10:05–10:50
Maciej Kubicki
1D Cała klasa
7
4
11:05–11:50
Piotr Połomka
2B Cała klasa
7
5
12:00–12:45
Piotr Połomka
1E Cała klasa
7
7
13:50–14:35
Agata Chaszczewicz
1B Cała klasa
7
8
14:40–15:25
Maciej Kubicki
2/che/acd
7
3 kwietnia (Środa) –
Michał Piznal
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
0
7:25–8:10
odwołane
D21/Pi
22
1
8:15–9:00
odwołane
D21/Pi
22
2
9:10–9:55
Katarzyna Jezierska
B2/Pi
22
3
10:05–10:50
Piotr Połomka
B2/Pi
22
4
11:05–11:50
Katarzyna Wójcik
1C 1. Grupa
22
5
12:00–12:45
Katarzyna Wójcik
1C 1. Grupa
22
6
12:55–13:40
Maciej Kubicki
1A 1. Grupa
22
7
13:50–14:35
odwołane
1D 2. Grupa
22
Nieobecności grup
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
0 | 7:25–8:10 | odwołane | D2/MD | 45 |
1 | 8:15–9:00 | odwołane | D2/MD | 45 |
2 | 9:10–9:55 | Jacek Hojka | B2/MD | 45 |
3 | 10:05–10:50 | Katarzyna Jezierska | B2/MD | 45 |
4 | 11:05–11:50 | Maciej Kubicki | 1B 1. Grupa | 45 |
5 | 12:00–12:45 | Agata Łęcka | 1B 1. Grupa | 45 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
1 | 8:15–9:00 | odwołane | 2D 1. Grupa | 26 |
3 | 10:05–10:50 | Maciej Kubicki | 1D Cała klasa | 7 |
4 | 11:05–11:50 | Piotr Połomka | 2B Cała klasa | 7 |
5 | 12:00–12:45 | Piotr Połomka | 1E Cała klasa | 7 |
7 | 13:50–14:35 | Agata Chaszczewicz | 1B Cała klasa | 7 |
8 | 14:40–15:25 | Maciej Kubicki | 2/che/acd | 7 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
0 | 7:25–8:10 | odwołane | D21/Pi | 22 |
1 | 8:15–9:00 | odwołane | D21/Pi | 22 |
2 | 9:10–9:55 | Katarzyna Jezierska | B2/Pi | 22 |
3 | 10:05–10:50 | Piotr Połomka | B2/Pi | 22 |
4 | 11:05–11:50 | Katarzyna Wójcik | 1C 1. Grupa | 22 |
5 | 12:00–12:45 | Katarzyna Wójcik | 1C 1. Grupa | 22 |
6 | 12:55–13:40 | Maciej Kubicki | 1A 1. Grupa | 22 |
7 | 13:50–14:35 | odwołane | 1D 2. Grupa | 22 |
Grupa | Lekcje | Powód |
---|---|---|
1E Cała klasa | 0 - 10 | brak |
2E Cała klasa | Cały dzień | brak |
3E Cała klasa | Cały dzień | brak |