Plan lekcji
Piątek, 26 kwietnia 2024. Do pierwszej lekcji pozostało . Do końca . lekcji pozostało . Do . lekcji pozostało . Lekcje się już skończyły.
Grupa 4/inf/c_gr2 (Klasa 4C)
Nr | Godz. | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|---|
0 |
7:25–
|
|||||
1 |
8:15–
|
|||||
2 |
9:10–
|
|||||
3 |
10:05–
|
|||||
4 |
11:05–
|
|||||
5 |
12:00–
|
|||||
6 |
12:55–
|
|||||
7 |
13:50–
|
|||||
8 |
14:40–
|
|||||
9 |
15:30–
|
|||||
10 |
16:15–
|
Wybierz plan lekcji
Zastępstwa
26 kwietnia (Piątek) –
Agnieszka Kazun
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
1
8:15–9:00
Michał Sawa
2C Cała klasa
24
2
9:10–9:55
Wioletta Turowska
3C Cała klasa
24
3
10:05–10:50
Edyta Waszak-Dobrowolska
4A Cała klasa
24
4
11:05–11:50
Elżbieta Bąkowska
2D Cała klasa
24
5
12:00–12:45
Marcin Buczkowski
2D Cała klasa
24
26 kwietnia (Piątek) –
Włodzimierz Mizia
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
3
10:05–10:50
Hanna Łopuszańska
4E Cała klasa
26
4
11:05–11:50
Stefan Inglot
3B Cała klasa
26
5
12:00–12:45
Hanna Łopuszańska
3B Cała klasa
26
6
12:55–13:40
Jolanta Popińska
3D Cała klasa
26
26 kwietnia (Piątek) –
Katarzyna Pasińska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
2
9:10–9:55
Beata Koszowska
2C 2. Grupa
5
3
10:05–10:50
Dariusz Romanowski
3D Cała klasa
4
4
11:05–11:50
Maciej Kubicki
1E Cała klasa
36
5
12:00–12:45
Beata Koszowska
2C 1. Grupa
40
29 kwietnia (Poniedziałek) –
Marta Helt
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
2
9:10–9:55
odwołane
1D Cała klasa
40
3
10:05–10:50
Aleksandra Rymarczuk-Świńczyk
1B Cała klasa
40
4
11:05–11:50
Małgorzata Balcerzak
2B Cała klasa
40
5
12:00–12:45
Stefan Inglot
3B Cała klasa
40
6
12:55–13:40
Piotr Połomka
2E Cała klasa
40
7
13:50–14:35
odwołane
1/geo/acd
40
8
14:40–15:25
odwołane
1/geo/acd
40
9
15:30–16:15
odwołane
12ABCDE MH BO Pn
40
Rozkłady dzwonków
Pokaż lekcje o danej porze
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
1 | 8:15–9:00 | Michał Sawa | 2C Cała klasa | 24 |
2 | 9:10–9:55 | Wioletta Turowska | 3C Cała klasa | 24 |
3 | 10:05–10:50 | Edyta Waszak-Dobrowolska | 4A Cała klasa | 24 |
4 | 11:05–11:50 | Elżbieta Bąkowska | 2D Cała klasa | 24 |
5 | 12:00–12:45 | Marcin Buczkowski | 2D Cała klasa | 24 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
3 | 10:05–10:50 | Hanna Łopuszańska | 4E Cała klasa | 26 |
4 | 11:05–11:50 | Stefan Inglot | 3B Cała klasa | 26 |
5 | 12:00–12:45 | Hanna Łopuszańska | 3B Cała klasa | 26 |
6 | 12:55–13:40 | Jolanta Popińska | 3D Cała klasa | 26 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
2 | 9:10–9:55 | Beata Koszowska | 2C 2. Grupa | 5 |
3 | 10:05–10:50 | Dariusz Romanowski | 3D Cała klasa | 4 |
4 | 11:05–11:50 | Maciej Kubicki | 1E Cała klasa | 36 |
5 | 12:00–12:45 | Beata Koszowska | 2C 1. Grupa | 40 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
2 | 9:10–9:55 | odwołane | 1D Cała klasa | 40 |
3 | 10:05–10:50 | Aleksandra Rymarczuk-Świńczyk | 1B Cała klasa | 40 |
4 | 11:05–11:50 | Małgorzata Balcerzak | 2B Cała klasa | 40 |
5 | 12:00–12:45 | Stefan Inglot | 3B Cała klasa | 40 |
6 | 12:55–13:40 | Piotr Połomka | 2E Cała klasa | 40 |
7 | 13:50–14:35 | odwołane | 1/geo/acd | 40 |
8 | 14:40–15:25 | odwołane | 1/geo/acd | 40 |
9 | 15:30–16:15 | odwołane | 12ABCDE MH BO Pn | 40 |