Plan lekcji
Środa, 24 kwietnia 2024. Do pierwszej lekcji pozostało . Do końca . lekcji pozostało . Do . lekcji pozostało . Lekcje się już skończyły.
Grupa 1A Cała klasa (Klasa 1A)
Nr | Godz. | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|---|
0 |
7:25–
|
|||||
1 |
8:15–
|
|||||
2 |
9:10–
|
|||||
3 |
10:05–
|
|||||
4 |
11:05–
|
|||||
5 |
12:00–
|
|||||
6 |
12:55–
|
|||||
7 |
13:50–
|
|||||
8 |
14:40–
|
|||||
9 |
15:30–
|
|||||
10 |
16:15–
|
Wybierz plan lekcji
Zastępstwa
24 kwietnia (Środa) –
Aneta Buraczewska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
2
9:10–9:55
Adam Kaczyński
4B Cała klasa
25
24 kwietnia (Środa) –
Sylwia Jakubiak
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
5
12:00–12:45
Edyta Waszak-Dobrowolska
1/a/rel
36
7
13:50–14:35
odwołane
4/rel/ab
37
8
14:40–15:25
odwołane
4/rel/ab
37
24 kwietnia (Środa) –
Beata Koszowska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
0
7:25–8:10
Beata Laszkiewicz
3/inf/a_gr2
27
1
8:15–9:00
Beata Laszkiewicz
3/inf/a_gr2
27
6
12:55–13:40
Beata Laszkiewicz
1A 2. Grupa
27
24 kwietnia (Środa) –
Włodzimierz Mizia
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
2
9:10–9:55
Jacek Hojka
4E Cała klasa
26
3
10:05–10:50
Marta Helt
4E Cała klasa
26
24 kwietnia (Środa) –
Katarzyna Pasińska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
4
11:05–11:50
Hanna Łopuszańska
2B Cała klasa
7
5
12:00–12:45
Hanna Łopuszańska
1E Cała klasa
7
7
13:50–14:35
Hanna Łopuszańska
1B Cała klasa
7
8
14:40–15:25
odwołane
2/che/acd
7
24 kwietnia (Środa) –
Jolanta Popińska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
8
14:40–15:25
Michał Spytkowski
3A Cała klasa
41
9
15:30–16:15
odwołane
1B Cała klasa
41
24 kwietnia (Środa) –
Piotr Połomka
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
0
7:25–8:10
odwołane
3/che/acd
7
1
8:15–9:00
odwołane
3/che/acd
7
2
9:10–9:55
Katarzyna Wójcik
3E Cała klasa
7
24 kwietnia (Środa) –
Grażyna Romaniuk
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
6
12:55–13:40
Małgorzata Dudzińska
C2/GR
44
7
13:50–14:35
Małgorzata Dudzińska
C2/GR
44
25 kwietnia (Czwartek) –
Sylwia Jakubiak
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
0
7:25–8:10
odwołane
1/e/rel
11c
1
8:15–9:00
odwołane
1/e/rel
11c
25 kwietnia (Czwartek) –
Beata Koszowska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
0
7:25–8:10
odwołane
2/inf/d_gr2
27
1
8:15–9:00
odwołane
1/inf/d
27
2
9:10–9:55
odwołane
1/inf/d
27
3
10:05–10:50
Grzegorz Mazur
1A 1. Grupa
27
6
12:55–13:40
odwołane
3/inf/a_gr1
27
7
13:50–14:35
odwołane
3/inf/a_gr1
27
8
14:40–15:25
odwołane
1/inf/a_gr2
27
9
15:30–16:15
odwołane
1/inf/a_gr2
27
25 kwietnia (Czwartek) –
Katarzyna Pasińska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
2
9:10–9:55
Aneta Buraczewska
3C 1. Grupa
11c
3
10:05–10:50
Małgorzata Balcerzak
2B 1. Grupa
29
5
12:00–12:45
Paweł Zięba
3C 2. Grupa
29
7
13:50–14:35
odwołane
2B 2. Grupa
7
25 kwietnia (Czwartek) –
Michał Piznal
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
4
11:05–11:50
Maciej Kubicki
1A 1. Grupa
22
5
12:00–12:45
Dariusz Romanowski
D12/Pi
22
6
12:55–13:40
Beata Laszkiewicz
D12/Pi
22
25 kwietnia (Czwartek) –
Jolanta Popińska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
4
11:05–11:50
Edyta Waszak-Dobrowolska
3E Cała klasa
24
5
12:00–12:45
Marta Helt
4A Cała klasa
26
6
12:55–13:40
Andrzej Żabierek
1E Cała klasa
26
7
13:50–14:35
Dariusz Romanowski
1B Cała klasa
26
9
15:30–16:15
odwołane
2A Cała klasa
25
Rozkłady dzwonków
Pokaż lekcje o danej porze
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
2 | 9:10–9:55 | Adam Kaczyński | 4B Cała klasa | 25 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
5 | 12:00–12:45 | Edyta Waszak-Dobrowolska | 1/a/rel | 36 |
7 | 13:50–14:35 | odwołane | 4/rel/ab | 37 |
8 | 14:40–15:25 | odwołane | 4/rel/ab | 37 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
0 | 7:25–8:10 | Beata Laszkiewicz | 3/inf/a_gr2 | 27 |
1 | 8:15–9:00 | Beata Laszkiewicz | 3/inf/a_gr2 | 27 |
6 | 12:55–13:40 | Beata Laszkiewicz | 1A 2. Grupa | 27 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
2 | 9:10–9:55 | Jacek Hojka | 4E Cała klasa | 26 |
3 | 10:05–10:50 | Marta Helt | 4E Cała klasa | 26 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
4 | 11:05–11:50 | Hanna Łopuszańska | 2B Cała klasa | 7 |
5 | 12:00–12:45 | Hanna Łopuszańska | 1E Cała klasa | 7 |
7 | 13:50–14:35 | Hanna Łopuszańska | 1B Cała klasa | 7 |
8 | 14:40–15:25 | odwołane | 2/che/acd | 7 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
8 | 14:40–15:25 | Michał Spytkowski | 3A Cała klasa | 41 |
9 | 15:30–16:15 | odwołane | 1B Cała klasa | 41 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
0 | 7:25–8:10 | odwołane | 3/che/acd | 7 |
1 | 8:15–9:00 | odwołane | 3/che/acd | 7 |
2 | 9:10–9:55 | Katarzyna Wójcik | 3E Cała klasa | 7 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
6 | 12:55–13:40 | Małgorzata Dudzińska | C2/GR | 44 |
7 | 13:50–14:35 | Małgorzata Dudzińska | C2/GR | 44 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
0 | 7:25–8:10 | odwołane | 1/e/rel | 11c |
1 | 8:15–9:00 | odwołane | 1/e/rel | 11c |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
0 | 7:25–8:10 | odwołane | 2/inf/d_gr2 | 27 |
1 | 8:15–9:00 | odwołane | 1/inf/d | 27 |
2 | 9:10–9:55 | odwołane | 1/inf/d | 27 |
3 | 10:05–10:50 | Grzegorz Mazur | 1A 1. Grupa | 27 |
6 | 12:55–13:40 | odwołane | 3/inf/a_gr1 | 27 |
7 | 13:50–14:35 | odwołane | 3/inf/a_gr1 | 27 |
8 | 14:40–15:25 | odwołane | 1/inf/a_gr2 | 27 |
9 | 15:30–16:15 | odwołane | 1/inf/a_gr2 | 27 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
2 | 9:10–9:55 | Aneta Buraczewska | 3C 1. Grupa | 11c |
3 | 10:05–10:50 | Małgorzata Balcerzak | 2B 1. Grupa | 29 |
5 | 12:00–12:45 | Paweł Zięba | 3C 2. Grupa | 29 |
7 | 13:50–14:35 | odwołane | 2B 2. Grupa | 7 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
4 | 11:05–11:50 | Maciej Kubicki | 1A 1. Grupa | 22 |
5 | 12:00–12:45 | Dariusz Romanowski | D12/Pi | 22 |
6 | 12:55–13:40 | Beata Laszkiewicz | D12/Pi | 22 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
4 | 11:05–11:50 | Edyta Waszak-Dobrowolska | 3E Cała klasa | 24 |
5 | 12:00–12:45 | Marta Helt | 4A Cała klasa | 26 |
6 | 12:55–13:40 | Andrzej Żabierek | 1E Cała klasa | 26 |
7 | 13:50–14:35 | Dariusz Romanowski | 1B Cała klasa | 26 |
9 | 15:30–16:15 | odwołane | 2A Cała klasa | 25 |