Plan lekcji
Wtorek, 23 kwietnia 2024. Do pierwszej lekcji pozostało . Do końca . lekcji pozostało . Do . lekcji pozostało . Lekcje się już skończyły.
Klasa 4D
Nr | Godz. | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|---|
0 |
7:25–
|
|||||
1 |
8:15–
|
|||||
2 |
9:10–
|
|||||
3 |
10:05–
|
|||||
4 |
11:05–
|
|||||
5 |
12:00–
|
|||||
6 |
12:55–
|
|||||
7 |
13:50–
|
|||||
8 |
14:40–
|
|||||
9 |
15:30–
|
|||||
10 |
16:15–
|
Wybierz grupy do wyświetlania
Wybierz plan lekcji
Zastępstwa
23 kwietnia (Wtorek) –
Marcin Buczkowski
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
1
8:15–9:00
odwołane
2D Chłopcy
SG2
2
9:10–9:55
Aleksandra Rymarczuk-Świńczyk
4C Chłopcy
SG2
3
10:05–10:50
Aleksandra Rymarczuk-Świńczyk
3C Chłopcy
SG2
4
11:05–11:50
Katarzyna Jezierska
1D Chłopcy
SG1
6
12:55–13:40
odwołane
4D Dziewczęta
SG3
23 kwietnia (Wtorek) –
Aneta Buraczewska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
3
10:05–10:50
Anna Pasikowska
4C Cała klasa
25
4
11:05–11:50
Agata Mikołajewicz
4C Cała klasa
25
23 kwietnia (Wtorek) –
Lucyna Dydyńska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
5
12:00–12:45
Grażyna Romaniuk
D2/LD
11a
6
12:55–13:40
Marta Helt
D1/LD
11a
23 kwietnia (Wtorek) –
Sylwia Jakubiak
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
7
13:50–14:35
odwołane
3/rel/acd
5
8
14:40–15:25
odwołane
3/rel/acd
5
9
15:30–16:15
odwołane
1/a/rel
5
23 kwietnia (Wtorek) –
Beata Koszowska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
0
7:25–8:10
Michał Sawa
4/inf/c_gr1
27
1
8:15–9:00
Agata Mikołajewicz
4/inf/c_gr1
27
2
9:10–9:55
Michał Spytkowski
3A 1. Grupa
27
4
11:05–11:50
Adam Kaczyński
3A 2. Grupa
27
23 kwietnia (Wtorek) –
Maciej Kubicki
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
2
9:10–9:55
Anna Pasikowska
1D Cała klasa
38
4
11:05–11:50
Barbara Natalli-Wasilewska
3C Cała klasa
38
5
12:00–12:45
Barbara Natalli-Wasilewska
3C Cała klasa
38
23 kwietnia (Wtorek) –
Jadwiga Ludwina
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
1
8:15–9:00
odwołane
2D Dziewczęta
SG3
2
9:10–9:55
Agata Łęcka
4AC Dziewczęta
SG1
3
10:05–10:50
Agata Łęcka
3AC Dziewczęta
SG1
4
11:05–11:50
Magdalena Krzysiak-Rajchemba
3E Cała klasa
28
5
12:00–12:45
Magdalena Krzysiak-Rajchemba
1AC Dziewczęta
SG2
8
14:40–15:25
odwołane
3E Dziewczęta
SG2
23 kwietnia (Wtorek) –
Włodzimierz Mizia
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
2
9:10–9:55
Agata Mikołajewicz
4E Cała klasa
26
3
10:05–10:50
Tomasz Sienkiewicz
4E Cała klasa
26
6
12:55–13:40
Jacek Hojka
3B Cała klasa
26
7
13:50–14:35
Jacek Hojka
3B Cała klasa
26
23 kwietnia (Wtorek) –
Katarzyna Pasińska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
3
10:05–10:50
Stefan Inglot
3B Cała klasa
7
4
11:05–11:50
Grzegorz Mazur
2C Cała klasa
42
5
12:00–12:45
Jacek Hojka
2D Cała klasa
11c
23 kwietnia (Wtorek) –
Justyna Pers-Błażejewska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
3
10:05–10:50
Adam Kaczyński
4B 1. Grupa
5
23 kwietnia (Wtorek) –
Jolanta Popińska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
3
10:05–10:50
Michał Spytkowski
1B Cała klasa
41
5
12:00–12:45
Tomasz Sienkiewicz
3E Cała klasa
27
7
13:50–14:35
Anna Pasikowska
4E Cała klasa
30
23 kwietnia (Wtorek) –
Piotr Połomka
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
2
9:10–9:55
Teresa Pikuta-Byrka
3E 1. Grupa
39
24 kwietnia (Środa) –
Aneta Buraczewska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
2
9:10–9:55
Adam Kaczyński
4B Cała klasa
25
24 kwietnia (Środa) –
Sylwia Jakubiak
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
5
12:00–12:45
Edyta Waszak-Dobrowolska
1/a/rel
36
7
13:50–14:35
odwołane
4/rel/ab
37
8
14:40–15:25
odwołane
4/rel/ab
37
24 kwietnia (Środa) –
Beata Koszowska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
0
7:25–8:10
Beata Laszkiewicz
3/inf/a_gr2
27
1
8:15–9:00
Beata Laszkiewicz
3/inf/a_gr2
27
6
12:55–13:40
Beata Laszkiewicz
1A 2. Grupa
27
24 kwietnia (Środa) –
Włodzimierz Mizia
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
2
9:10–9:55
Jacek Hojka
4E Cała klasa
26
3
10:05–10:50
Marta Helt
4E Cała klasa
26
24 kwietnia (Środa) –
Katarzyna Pasińska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
4
11:05–11:50
Hanna Łopuszańska
2B Cała klasa
7
5
12:00–12:45
Hanna Łopuszańska
1E Cała klasa
7
7
13:50–14:35
Hanna Łopuszańska
1B Cała klasa
7
8
14:40–15:25
odwołane
2/che/acd
7
24 kwietnia (Środa) –
Jolanta Popińska
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
8
14:40–15:25
Michał Spytkowski
3A Cała klasa
41
9
15:30–16:15
odwołane
1B Cała klasa
41
24 kwietnia (Środa) –
Piotr Połomka
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
0
7:25–8:10
odwołane
3/che/acd
7
1
8:15–9:00
odwołane
3/che/acd
7
2
9:10–9:55
Katarzyna Wójcik
3E Cała klasa
7
24 kwietnia (Środa) –
Grażyna Romaniuk
Nr
Godz.
Zastępca
Grupa
Sala
6
12:55–13:40
Małgorzata Dudzińska
C2/GR
44
7
13:50–14:35
Małgorzata Dudzińska
C2/GR
44
Rozkłady dzwonków
Pokaż lekcje o danej porze
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
1 | 8:15–9:00 | odwołane | 2D Chłopcy | SG2 |
2 | 9:10–9:55 | Aleksandra Rymarczuk-Świńczyk | 4C Chłopcy | SG2 |
3 | 10:05–10:50 | Aleksandra Rymarczuk-Świńczyk | 3C Chłopcy | SG2 |
4 | 11:05–11:50 | Katarzyna Jezierska | 1D Chłopcy | SG1 |
6 | 12:55–13:40 | odwołane | 4D Dziewczęta | SG3 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
3 | 10:05–10:50 | Anna Pasikowska | 4C Cała klasa | 25 |
4 | 11:05–11:50 | Agata Mikołajewicz | 4C Cała klasa | 25 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
5 | 12:00–12:45 | Grażyna Romaniuk | D2/LD | 11a |
6 | 12:55–13:40 | Marta Helt | D1/LD | 11a |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
7 | 13:50–14:35 | odwołane | 3/rel/acd | 5 |
8 | 14:40–15:25 | odwołane | 3/rel/acd | 5 |
9 | 15:30–16:15 | odwołane | 1/a/rel | 5 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
0 | 7:25–8:10 | Michał Sawa | 4/inf/c_gr1 | 27 |
1 | 8:15–9:00 | Agata Mikołajewicz | 4/inf/c_gr1 | 27 |
2 | 9:10–9:55 | Michał Spytkowski | 3A 1. Grupa | 27 |
4 | 11:05–11:50 | Adam Kaczyński | 3A 2. Grupa | 27 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
2 | 9:10–9:55 | Anna Pasikowska | 1D Cała klasa | 38 |
4 | 11:05–11:50 | Barbara Natalli-Wasilewska | 3C Cała klasa | 38 |
5 | 12:00–12:45 | Barbara Natalli-Wasilewska | 3C Cała klasa | 38 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
1 | 8:15–9:00 | odwołane | 2D Dziewczęta | SG3 |
2 | 9:10–9:55 | Agata Łęcka | 4AC Dziewczęta | SG1 |
3 | 10:05–10:50 | Agata Łęcka | 3AC Dziewczęta | SG1 |
4 | 11:05–11:50 | Magdalena Krzysiak-Rajchemba | 3E Cała klasa | 28 |
5 | 12:00–12:45 | Magdalena Krzysiak-Rajchemba | 1AC Dziewczęta | SG2 |
8 | 14:40–15:25 | odwołane | 3E Dziewczęta | SG2 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
2 | 9:10–9:55 | Agata Mikołajewicz | 4E Cała klasa | 26 |
3 | 10:05–10:50 | Tomasz Sienkiewicz | 4E Cała klasa | 26 |
6 | 12:55–13:40 | Jacek Hojka | 3B Cała klasa | 26 |
7 | 13:50–14:35 | Jacek Hojka | 3B Cała klasa | 26 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
3 | 10:05–10:50 | Stefan Inglot | 3B Cała klasa | 7 |
4 | 11:05–11:50 | Grzegorz Mazur | 2C Cała klasa | 42 |
5 | 12:00–12:45 | Jacek Hojka | 2D Cała klasa | 11c |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
3 | 10:05–10:50 | Adam Kaczyński | 4B 1. Grupa | 5 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
3 | 10:05–10:50 | Michał Spytkowski | 1B Cała klasa | 41 |
5 | 12:00–12:45 | Tomasz Sienkiewicz | 3E Cała klasa | 27 |
7 | 13:50–14:35 | Anna Pasikowska | 4E Cała klasa | 30 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
2 | 9:10–9:55 | Teresa Pikuta-Byrka | 3E 1. Grupa | 39 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
2 | 9:10–9:55 | Adam Kaczyński | 4B Cała klasa | 25 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
5 | 12:00–12:45 | Edyta Waszak-Dobrowolska | 1/a/rel | 36 |
7 | 13:50–14:35 | odwołane | 4/rel/ab | 37 |
8 | 14:40–15:25 | odwołane | 4/rel/ab | 37 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
0 | 7:25–8:10 | Beata Laszkiewicz | 3/inf/a_gr2 | 27 |
1 | 8:15–9:00 | Beata Laszkiewicz | 3/inf/a_gr2 | 27 |
6 | 12:55–13:40 | Beata Laszkiewicz | 1A 2. Grupa | 27 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
2 | 9:10–9:55 | Jacek Hojka | 4E Cała klasa | 26 |
3 | 10:05–10:50 | Marta Helt | 4E Cała klasa | 26 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
4 | 11:05–11:50 | Hanna Łopuszańska | 2B Cała klasa | 7 |
5 | 12:00–12:45 | Hanna Łopuszańska | 1E Cała klasa | 7 |
7 | 13:50–14:35 | Hanna Łopuszańska | 1B Cała klasa | 7 |
8 | 14:40–15:25 | odwołane | 2/che/acd | 7 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
8 | 14:40–15:25 | Michał Spytkowski | 3A Cała klasa | 41 |
9 | 15:30–16:15 | odwołane | 1B Cała klasa | 41 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
0 | 7:25–8:10 | odwołane | 3/che/acd | 7 |
1 | 8:15–9:00 | odwołane | 3/che/acd | 7 |
2 | 9:10–9:55 | Katarzyna Wójcik | 3E Cała klasa | 7 |
Nr | Godz. | Zastępca | Grupa | Sala |
---|---|---|---|---|
6 | 12:55–13:40 | Małgorzata Dudzińska | C2/GR | 44 |
7 | 13:50–14:35 | Małgorzata Dudzińska | C2/GR | 44 |